D.U.K.

< Atgal

Terasų įrengimas: dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Terasas galima įrengti ištisus metus, ypač naudojant WPC terasines lentas. WPC terasinės lentos, kitaip nei mediena, nesusitraukia ir nesiplečia priklausomai nuo drėgmės ir temperatūros pokyčių. Kadangi jų nereikia impregnuoti, jų nereikia paruošti žiemai.

Terasa turėtų būti statoma 20-30 cm aukštyje dėl kelių priežasčių. Tam, kad būtų lengva užlipti ir technologiškai susivestų su namo durų aukščiu ar langais. Aukštesnei terasai reikės papildomų laiptelių. Terasa pakelta nuo žemės ir šiek tiek pasvirus nuo namo leidžia nutekėti vandeniui ir nesikaupti ant terasos bei nepatekti į namus.

Tai priklauso nuo jūsų aplinkybių. Vieninteliu atveju kada patariame pirkti terasines lentas patiems, kai gaunate didelę nuolaidą ar su akcija. Tuomet yra verta įsigyti patiems, tačiau rizikuojate įsigyti nekokybišką produktą už kurio ilgaamžiškumą ir kokybę statytojas negali būti atsakingas.

„Viskas iš vienų rankų“ principas yra geriausias pasirinkimas, nes įmonė gali garantuoti tiek medžiagų kokybę klientui ir darbų profesionalumą.

Priklausomai nuo terasos statytojo sugebėjimų ir konstrukcijos sudėtingumo priklausys terasos pastatymo laikas. Jei statotės patys terasą ir turite bazines žinias bei patirtį statyboje – galite užtrukti 1-2 valandas pastatyti 1 m2 terasą.

Specialistas įrengia terasą per 3-5 dienas.

Ne kiekvienas namų savininkas yra pasiryžęs pats įrengti savo terasą. Jei plaktuką naudojate porą kartų į metus įkalti vinuką paveikslui pakabinti ar atsuktuvą ką nors suremontuoti, tuomet geriau rinkitės daugiau patirties turintį meistrą.

Specialistą terasai įrengti rekomenduojama samdyti dėl patirties. Kokybiškai įrengti terasą reikia turėti patirties, o tai reiškia būti įrengus bent 15-20 terasų. Terasa gali kainuoti nuo 3000 eurų įsirengti (priklausomai nuo jos dydžio ir naudojamų medžiagų), todėl norisi kaip įmanoma prailginti jos tarnavimo laiką. Tai galima padaryti kokybiškai įsirengus terasą.

Samdant specialistą taip pat bus sutaupoma laiko įrengimui, nes patyrusiam statytojui bus lengviau išspręsti statybų metu kylančius iššūkius. Taip pat iš dalies samdant specialistą galima sutaupyti terasai. Terasai įsirengti pačiam reikia skirti nemažai laiko ir įsigyti (išsinuomoti) profesionalios technikos.

Internete rasite daug individualiai dirbančių meistrų ir įmonių siūlančių savo paslaugas. Kaip iš tokios gausos išsirinkti profesionalius ir kokybiškas paslaugas teikiančius specialistus? Vienas iš požymių, jog specialistas / įmonė yra profesionalūs yra didelis užimtumas. Taip pat asmenys / įmonės, kurios teikia kokybiškas paslaugas paprastai suteikia darbų garantiją.

Jei išsirinkote specialistą, įsitikinkite, jog tas asmuo yra dirbęs su jūsų pasirinktomis medžiagomis. Juk nesinorėtų sužinoti projekto eigoje, kad jūsų medžiagos buvo netinkamai suklotos ar sugadintos. Ir būtinai prašykite darbų pavyzdžių, kad galėtumėte apžiūrėti ar tvarkingai atrodo terasos, gražiai sutvarkyti šonų pakalimai ir kraštinių uždengimai.

Būtinai paskaitykite klientų atsiliepimus apie pasirinktą meistrą ar įmonę bei pabendraukite su juo, kad įsitikintumėte, jog pasirinktas statytojas iš tikrųjų supranta jūsų poreikius ir galės sukurti jūsų svajonių terasą.

Turite klausimų?

Mes siūlome vieną plačiausių pasirinkimų aukštos kokybės terasinių dangų, gaminamų Vokietijoje bei savo pagalbą, parenkant tinkamiausias medžiagas Jūsų projektui.
+370 683 28017
© 2024 Visos teisės saugomos. Privatumo politika
Sukurta: PictureIDeas