Kompozitinės terasinės lentos

< Atgal

Gyvenamasis namas be terasos tiesiog neįsivaizduojamas. Tai atsipalaidavimo ir malonumų oazė, kurioje malonu įsitaisyti su knyga ar taure vyno, leisti laisvalaikį ar tiesiog mėgautis grynu oru. Kad būtų malonu tai daryti, svarbu turėti kokybišką ir patogią terasą, kuri atspari oro sąlygoms.

NATURinFORM kompozito terasos lentos – tvarus, praktiškas ir ilgaamžis sprendimas įrengiant savo svajonių terasą.

WPC yra natūralus medienos pluoštas sustiprintas plastiku. WPC trumpinys reiškia Wood Plastic Composites, arba lietuviškai Medžio plastiko kompozitas. Medžiaga gaminama iš plastiko ir iš atsinaujinančios žaliavos – medienos. Šiuo metu rinkoje gausus pasirinkimas skirtingų gamintojų WPC terasinių lentų, kurių sudėtis, kokybė ir kainos skiriasi.

WPC medžiaga gaminama iš plastiko: polipropileno, polietileno arba polimero. Į pasirinktos rūšies plastiką įmaišomi medienos miltai arba plaušai. Medžio dalis sudėtyje gali svyruoti nuo 50 procentų iki 90 procentų. Aukštos kokybės WPC medžiaga paprastai pasižymi didesniu medienos procentu, tačiau tai ne vienintelis geresnės kokybės požymis.

Medžio kompozito terasinės lentos turi ilgą sąrašą pranašumų vartotojams ir yra stiprus konkurentas tarp kitų terasai naudojamų medžiagų (medienos, akmens masės plytelių ir kitų). Vis dažniau vartotojai investuoja būtent į WPC lentas dėl jų pozityvių savybių ir lengvos priežiūros.

Patvarumas

Terasinės lentos WPC dėl savo sandarumo yra patvaresnė medžiaga lyginant su naudojama terasoms mediena. Gamybos proceso metu sukuriama tokia medžiaga, kuri yra atspari įvairiems veiksniams: kenkėjams, pelėsiui, drėgmei, skilimui, įtrūkimams, blukimui, UV spinduliams, mechaniniams pažeidimams.

Dažnai minima, kad WPC trūkumas yra tai, kad nuo mechaninių pažeidimų ši medžiaga linkusi skilti, tačiau tai gamintojai išsprendė gamindami storesnes lentas.

Universalumas

WPC panaudojimo galimybės yra praktiškai beribės. Kompozito terasos lentos tinkamos terasoms, lauko baldams, tvoroms, turėklams, laiptams, takams, apdailai ir kitiems lauko ar vidaus projektams. Dėl spalvų įvairovės, daugelio privalumų ir švelnaus paviršiaus medžiaga pritaikoma įvairiems tikslams.

Lengva priežiūra

WPC terasinės lentos nereikalauja tiek priežiūros kaip medinės. Jų nereikia šlifuoti, šveisti dėmių ar dažyti paviršių. Kaip ir visus grindinius paviršius, taip ir WPC terasą būtina valyti muilu ir vandeniu, o kartais nuvalyti specialiu WPC lentoms skirtu valikliu.

Dėmės gali atsirasti vandeniui išdžiūvus nuo karštesnio oro, tuomet jos gali labiau matytis, tačiau jas paprasta pašalinti.

Tvarumas

Aukštos kokybės vokiškos WPC lentos gaminamos iš sertifikuotų miškų ekologiškos medienos miltelių arba pjuvenų, o senos lentos gali būti perdirbamos. Dėl plastiko lentų sudėtyje medžiagos eksploatavimo laikas ženkliai pailgėja, todėl rečiau reikia keisti terasos grindinį. Taip daromas mažesnis poveikis aplinkai.

Ekonomiškumas

Dažnai prie trūkumų minima, kad kompozito terasinės lentos kaina yra didesnė nei vidutinio lygio medinės lentos. Tai tiesa. Tačiau pati kompozito terasa yra lengvai sumontuojama, nereikalauja jos prižiūrėti nuolat perdažant. Įsirengus terasą beliks prižiūrėti ją, kad būtų švari. Kadangi terasos iš kompozitinių medžiagų eksploatuojamos ilgiau, tai yra geresnė investicija nei medinės lentos.

Malonus akiai ir lietimui paviršius

WPC lentos pasižymi lygiu paviršiumi ir dėl esančio plastiko sudėtyje – nešerpetoja. Tai apsaugos mėgstančius lauke vaikščioti basomis kojomis. Poliruotas ir šiltas paviršius malonus vaikščioti tiek su batais, tiek basomis.

Lentos parduodamos įvairių spalvų, todėl galima išsirinkti namų savininkui akiai maloniausią spalvą. Tačiau ją rekomenduojama rinktis atsakingai, nes šių lentų nėra galimybės perdažyti.

Neslidus paviršius

WPC lentų gamybos technologija leidžia sukurti lentas, kurios būtų neslidžios. Jei renkatės neslidu paviršių, tuomet jums reiks rinktis lentas su profiliuotu paviršiumi. Šio tipo lentos su grioveliais specialiai sukurtos naudoti erdvėse, kur nuolat šlapia.

WPC terasinės lentos kaina priklauso nuo to, kokiomis savybėmis pasižymi. Kiekviena papildoma lentos savybė padaro jos kainą didesnę. Tačiau vien išsirinkti terasos lentas nepakanka, kad būtų galima sužinoti kiek kainuos visa terasa.

Be lentų, dar kainuos terasos pamatai-konstrukcija, įvairios tvirtinimo detalės. Terasos įrengimo kaina priklausys nuo parengiamojo darbo sudėtingumo, terasos klojimo būdo, pasirinkto terasos lentų klojimo dizaino ir konfigūracijos sudėtingumo, darbo jėgos įkainių.

Terasos įrengimo kaštai yra individualiai paskaičiuojami, todėl jei norite sužinoti kiek kainuotų įsirengti pasirinkto ploto terasą – susisiekite su mumis ir mes padėsime jums pasistatyti svajonių terasą už optimaliausią kainą.

Naudojančių WPC terasines lentas atsiliepimai tokie, kad ant jų nesusidaro pelėsis, tačiau jei paliekami nukritę lapai – jie gali paskatinti pelėsio atsiradimą. Kad taip neatsitiktų, rekomenduojama reguliariai nuvalyti lapus nuo terasos ir kitus nešvarumus. Tai geriausia daryti su paprasta šluota (lapus ir kitus smulkius nešvarumus), o prilipusius nešvarumus šiltu vandeniu ir muilu. Didesnius nešvarumus galima nuplauti specialiu valikliu WPC lentoms.

Patariama nenaudoti aukšto slėgio vandens purkštuvų terasai valyti, kad nebūtų pažeistas lentos paviršius.

NATURinFORM WPC terasinės lentos gaminamos Vokietijoje pagal aukštus vokiškus kokybės standartus. Medžiagos sudėtyje būna ne mažiau 70 proc. medienos (iš tvarios miškininkystės miškų) sumaišytos su aplinkai nekenksmingu polimeru.

NATURinFORM produkcija turi daugybę gerų savybių, kuriomis pasižymi mediena ir polimeras. Lentos dėl gamybos proceso būna tolygios ir gražios medinės išvaizdos, kurios nereikalauja tiek laiko ir pastangų skirti priežiūrai.

Plati spalvų paletė ir dydžiai

NATURinFORM savo klientams siūlo didelį pasirinkimą įvairiausių spalvų: vienspalvių, medžio raštais, keliais pigmentais dažytų lentų. Taip pat galima rinktis iš įvairių pločių ir ilgių lentų. Lentos būna poliruotos lygios arba profiliuotos.

O tiems, kurie nerado savo svajonių terasai spalvos – gamintojas gali pagaminti pagal individualų užsakymą terasines lentas.

Sertifikuota medžiaga

NATURinFORM kompozicinės terasinės lentos yra visiškai sertifikuotos –  yra priešgaisriniai ir higienos sertifikatai. Lentų fizinės ir cheminės produktų savybės yra reguliariai tikrinamos nepriklausomoje laboratorijoje.

Buvo atlikti lentų atsparumo slydimui bandymai, kuriuose buvo tiriamos skirtingų lentų atsparumas. Nustatyta, kad poliruoti paviršiai yra ypač neslidūs, todėl tinkami naudoti viešose vietose.

Taip pat lentos atitinka „Europos žaislų saugos standarto“ reikalavimus, o tai reiškia, kad paviršiai saugūs naudoti vaikams ir nekenkia jų sveikatai bei aplinkai.

Ilga garantija

NATURinFORM savo produkcijai suteikia 5 metų garantiją.

Kompozito terasinės lentos pristatomos visoje Lietuvoje

WPC lentos parduotuvėje rasite platų kompozicinių terasinių lentų ir jų priedų pasirinkimą internetu. Greitas pristatymas visoje Lietuvoje! Nuolat turime sandėlyje didelius kiekius prekių, kad galėtume greitai jas pristatyti savo klientams.

Mūsų komanda visada pasiruošusi patarti ar atsakyti į jūsų klausimus. Turite klausimų? Nedelskite ir su mumis susisiekite tel. nr. +370 683 28017 arba el. paštu info@terasineslentos.lt.

Turite klausimų?

Mes siūlome vieną plačiausių pasirinkimų aukštos kokybės terasinių dangų, gaminamų Vokietijoje bei savo pagalbą, parenkant tinkamiausias medžiagas Jūsų projektui.
+370 683 28017
© 2024 Visos teisės saugomos. Privatumo politika
Sukurta: PictureIDeas