Terasinių lentų tvirtinimo elementai

< Atgal
  • Visos

Terasos įrengimo metu nėra nesvarbių detalių. Net mažos, atrodytų nereikšmingos detalės, gali ženkliai sutrumpinti jūsų brangios terasos tarnavimo laiką.

 

Terasos tvirtinimo elementai: kaip išsirinkti tinkamus?

Lauko terasa turės ilgus metus ištverti įvairias oro sąlygas, didelį svorį ir judėjimą. Vinys ir varžtai terasai priklauso nuo terasos tipo, lentų dydžio ir stiliaus.

Rekomenduojame rinktis nerūdijančio plieno vinis ir varžtus, nes jie pasižymi didžiausiu atsparumu rūdims ir minimaliai keičia spalvą. Be abejo, dėl savo savybių šio tipo vinys ir varžtai terasoms yra daug brangesni nei kitų rūšių.

Ekonomiškesnis variantas yra dvigubai cinkuotos vinys ir varžtai terasoms. Cinkuoti terasiniai varžtai ir vinys atsparūs korozijai, jei yra padengti dvigubu cinko sluoksniu. Nerekomenduojame pasitikėti aliumininiais terasos tvirtinimais, nes jie yra labai minkšti, todėl nuo svorio ir spaudimo lengvai susilenkia.

Jei yra galimybė, dažniau naudokite varžtus nei vinis, nes jie geriau laikosi bet kurios rūšies lentoje. Taip pat juos lengva įsukti ir išsukti, nesugadinant lentos ir paties varžto. WPC ir medinių terasos lentų tvirtinimas nedaug skiriasi. Terasoms būtina naudoti terasoms pritaikytas tvirtinimo detales dėl jų antikorozinių savybių.

 

Užsisakykite terasos komplektą

Jei kyla klausimų apie tvirtinimo detalių pasirinkimą, terasos statymą, dizainą ar projekto sukūrimą, susisiekite su mūsų specialistais, ir jie atsakys į visus jums rūpimus klausimus bei padės pasirinkti tinkamus elementus terasai.

Norintiems patiems pasistatyti savo svajonių terasą, galime padėti parengti projektą, parinkti visas reikalingas medžiagas ir pristatyti jas į vietą. Jums reikės rūpintis tik terasos pastatymu, o visas medžiagas terasai pagal projektą mes sukomplektuosime.

Greitas pristatymas visoje Lietuvoje!

Mes įsikūrę Kauno rajone, Domeikavoje, Pipirų g. 3 – čia galite apžiūrėti mūsų siūlomas WPC kompozicines lentas ir tvirtinimo detales, bei jas įsigyti. Terasinės WPC lentos ir tvirtinimo detalės užsakytos internetu pristatomos per 3-5  darbo dienas (jei turime sandėlyje).

Turite klausimų?

Mes siūlome vieną plačiausių pasirinkimų aukštos kokybės terasinių dangų, gaminamų Vokietijoje bei savo pagalbą, parenkant tinkamiausias medžiagas Jūsų projektui.
+370 683 28017
© 2024 Visos teisės saugomos. Privatumo politika
Sukurta: PictureIDeas